Ви тут: ЧДТУ Новини 30 листопада Міжнародний День захисту інформації
П'ятниця, 30 листопада 2018 09:13

30 листопада Міжнародний День захисту інформації

У 1988 році Асоціація комп’ютерного обладнання оголосила 30 листопада Міжнародним Днем захисту інформації (Computer Security Day).

Таким чином Асоціація хотіла нагадати всім про необхідність захисту комп’ютерної інформації та звернути увагу виробників і користувачів устаткування і програмних засобів на проблему безпеки.

Кожен з нас користується різноманітними гаджетами для роботи чи для розваг. Всі ми маємо знати та розуміти необхідність захисту інформаційних мереж, якими ми користуємося.

До захисту інформації, зазвичай, відносять: встановлення антивірусних програм, встановлення міжмережевих екранів, використання надійних паролів, захист від зловмисного використання соціальної інженерії і фізичний захист інформаційних ресурсів й активів.

Вітаємо факультет електронних технологій і робототехніки і  факультет інформаційних технологій та систем ЧДТУ та всіх, хто стоїть на сторожі інформаційної безпеки, з професійним святом.