Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ побували на Міжнародному експофорумі
Понеділок, 19 листопада 2018 13:04

Представники ЧДТУ побували на Міжнародному експофорумі

Минулого тижня викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету відвідали щорічний Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh, що проходив  13-15 листопада у Києві.

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH представив повний спектр продуктів та послуг для готелів, ресторанів і кафе, а також клінінгове обладнання і технології для вендінга.

Протягом трьох днів близько 10 000 відвідувачів з усіх куточків України та зарубіжних країн мали змогу побувати на практичних майстер-класах і семінарах від топових шефів з усієї Європи, а також  відвідати міжнародні конкурси та презентації.

Цьогоріч у міжнародній події взяли участь понад 220 компаній з 17 регіонів України, а також Польщі, Франції, Туреччини, Німеччини, Італії.

Галерея зображень