Ви тут: ЧДТУ Новини Вітання ректора ЧДТУ з Міжнародним днем студента
П'ятниця, 16 листопада 2018 14:05

Вітання ректора ЧДТУ з Міжнародним днем студента

Щиро вітаю студентів Черкаського державного технологічного університету та студентів всіх навчальних закладів з Міжнародним днем студента.

День студента об'єднує всі покоління студентів: нинішніх, майбутніх і тих, хто був студентом колись, адже це свято, яке асоціюється з молодістю, романтикою і авантюризмом. Студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято − ще одна нагода нагадати про це.

Шановні студенти, прийміть найщиріші вітання до Вашого Дня, а також побажання успіху в навчанні, результативних сесій, щирих друзів, особистих досягнень, справжнього щастя, міцного здоров'я та активної життєвої позиції.

Нехай студентські роки запам’ятаються, як найкращі у вашому житті. Саме від вас та ваших вчинків, залежить майбутнє України!

ректор Черкаського державного

технологічного університету