Ви тут: ЧДТУ Новини Науковці ЧДТУ взяли участь у Міжнародному симпозіумі у Харкові
Вівторок, 13 листопада 2018 13:17

Науковці ЧДТУ взяли участь у Міжнародному симпозіумі у Харкові

Наприкінці жовтня 2018 у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» проходив XXI Міжнародний симпозіум «Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки SIEMA’2018». Захід, присвячений 100-річчю НАН України, об’єднав 240 вчених з 30 наукових і промислових організацій України та інших країн.

Співорганізатором конференції виступила Державна установа «Інститут технічних проблем магнетизму НАН України» (ІТПМ).

Під час роботи секції «Теоретична електротехніка» була заслухана доповідь доктора технічних наук, професора кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ Володимира Гальченка, доцента кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ, кандидата технічних наук Руслани Трембовецької, доцента кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ, кандидата технічних наук Володимира Тичкова на тему: «Побудова метамоделей рухомих накладних вихрострумових перетворювачів в задачах оптимального синтезу їх однорідної чутливості».

У роботі секції взяли участь відомі науковці: член-кореспондент Національної академії наук України Володимир Розов, професор Валерій Михайлов, професор Борис Кузнецов.