Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ говорили про використання інформаційних технологій у викладанні іноземної мови
Вівторок, 16 жовтня 2018 10:29

12 жовтня 2018 року в Черкаському державному технологічному університеті відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови з міста Золотоноша «Використання інформаційних технологій у викладанні іноземної мови». Захід підготували і провели представники кафедри іноземних мов ЧДТУ, які поділилися із колегами власними методичними напрацюваннями, розповіли про основні сучасні тренди у викладацьких практиках і про міжнародні проекти, у яких беруть участь. Протягом семінару учасники прослухали лекцію «British_Council for educators», взяли участь у воркшопі «Kahoot-platform: make your lesson interactive» та у тренінгу «Social networks: a curse or a blessing? Engaging communicative technologies in education process». Примітно, що така синергія викладачів ЗВО та шкільних вчителів виявилася надзвичайно пізнавальною. Під час жвавої дискусії, учасники обговорили особливості навчального середовища формату учень-студент, можливості для співпраці філологів навчальних закладів, поділилися методичними новинками та отримали взаємний поштовх до професійного розвитку.

Ректор ЧДТУ Олег Григор, вручаючи сертифікати про участь у семінарі, подякував вчителям за постійний зворотний зв'язок і висловив надію, що співпраця навчальних закладів Черкаської області буде лише зростати, адже Черкаський державний технологічний університет  радо вітає абітурієнтів із різних навчальних напрямів, що постійно розвиваються згідно вимог економіки. Заохочення до співпраці також висловили завідувачі випускових кафедр лінгвістичного спрямування ЧДТУ - прикладної лінгвістики (Анна Лещенко) та романо-германської філології і перекладу (Зоя Кучер), розповівши учасникам семінару про фахові можливості, які матимуть майбутні абітурієнти  – лінгвісти та перекладачі, а також поінформували про специфіку навчання на Факультеті гуманітарних технологій ЧДТУ. Крім цього, виконуючий обов’язки проректора з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ Еміль Фауре звернувся з вітальним словом до учасників заходу та запросив шкільних колег долучатися до наукових проектів університету. Надзвичайно  приємно, що ініціатива кафедри іноземних мов ЧДТУ отримала підтримку керівництва закладів вищої освіти та вдячність шкільних колег. Така співпраця –   невід'ємний елемент професійного життя освітян. Окрема подяка спікерам заходу – кандидату педагогічних наук Світлані Коваль, кандидату філологічних наук Людмилі Усик, кандидату педагогічних наук Мирославі Чепурній.