,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ побували у «Світі ласощів»
Понеділок, 08 жовтня 2018 15:09

Представники ЧДТУ побували у «Світі ласощів»

Представники ЧДТУ побували у «Світі ласощів»

4 жовтня викладачі та студенти кафедри харчових технологій Черкаського державного технологічного університету побували на організованій екскурсії на Черкаській бісквітній фабриці ТОВ «Світ ласощів» - одному з найбільших українських виробників кондитерських виробів. 
У межах відвідин студенти дізналися цікаві факти з історії заводу, ознайомилися зі структурою організації підприємства, з міжнародними відзнаками виробництва за якість продукції, з асортиментом, який нараховує більше 20 найменувань класичних та авторських борошняних солодощів. Також, оглянули технологічні лінії австрійського, німецького та італійського виробництва. 
Для викладачів і студентів кафедри харчових технологій ЧДТУ провели дегустацію власного виробництва таких продуктів як: печиво «Неополітан» із льоном, вафлі «Сластьона – пряжене молоко», вафельний торт «Домашнє свято», бісквітні рулети «Вишневий», вафельні цукерки 
Хрустяшка «Горішок» та інше.

Екскурсія залишила у кожного студента неповторні враження і викликала ще більшу зацікавленість до своєї майбутньої професії.

Галерея зображень