Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ визначили кращу факультетську команду з футболу
П'ятниця, 05 жовтня 2018 09:36

У ЧДТУ визначили кращу факультетську команду з футболу

4 жовтня у спорткомплексі ЧДТУ фінальною битвою за звання «Краща факультетська команда з футболу ЧДТУ – 2018» завершився Тиждень футболу в Черкаському державному технологічному університеті, який проходив за підтримки ректора Олега Григора.

У запеклій фінальній боротьбі зустрілися команди Факультету економіки та управління і Факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну. Фінал видався цікавим і видовищним.  У непростій спортивній боротьбі з рахунком  7:4 перемогла команда факультету економіки та управління. Окрім традиційних нагород, призери футбольних матчів отримали солодкі подарунки від профспілкового комітету ЧДТУ.

Вітаємо факультет економіки та управління з почесним званням «Краща факультетська команда з футболу ЧДТУ – 2018»!

Вже в грудні у Черкаському державному технологічному університеті відбудеться не менш цікавий та видовищний Тиждень баскетболу.

Всі фотографії на Flickr