Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочалися курси з робототехніки
Четвер, 04 жовтня 2018 10:14

У ЧДТУ розпочалися курси з робототехніки

24 вересня на базі кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем Черкаського державного технологічного університету стартував другий сезон безкоштовних курсів з робототехніки для школярів 8-11 класів, які цікавляться електронікою, робототехнікою, сучасними інтелектуальними розробками та готові поринути в світ творчості і виготовити свій власний проект.

Як стверджують фахівці, робототехніка – ключовий сегмент, що цікавить інвесторів. Широке застосування робототехніки на виробництві, медицині, освіті, сільському господарстві, сфері обслуговування спонукає молодих людей вивчати цей напрямок і самовдосконалюватися.

Завдяки відкритій на кафедрі РТРС лабораторії сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем учні зможуть познайомитися з основами програмування, платформою Arduino для цифрового керування різноманітними пристроями, основами розробки автоматизованих Smart систем, прийняти участь у розробці власного першого проекту.

Заняття проводяться щопонеділка о 16:30, в ауд. 304-1 (третій поверх) головного корпусу ЧДТУ.

Про другий сезон курсів із робототехніки дивіться у сюжеті ТРК Рось.

Галерея зображень