Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ обговорять перспективи навчання за кордоном
Середа, 26 вересня 2018 15:18

У ЧДТУ обговорять перспективи навчання за кордоном

28 вересня о 10:30 у конференц-залі Черкаського державного технологічного університету пройде офіційна зустріч із представниками канадських навчальних закладів на тему: «Навчання за кордоном: перспективи та можливості».

У межах події відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Черкаським державним технологічним університетом та Освітньою агенцією ICEA.
Інноваційні зміни в освіті – це ініціатива самих освітян. Черкаський державний технологічний університет запроваджує нові програми стажування та студентського обміну з навчальними закладами Канади.
Студенти університету познайомляться з програмами партнерських навчальних закладів особисто, візьмуть участь у презентаціях та обговоренні навчальних програм, розглянуть свої нові кар’єрні можливості, дізнаються про тенденції світового ринку праці. Окрім того, на заході будуть  представлені стипендіальні програми. Відтак, зустріч відкриє нові можливості та розширить горизонти нашої молоді.