Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ продемонстрували свої таланти у гала-концерті «Життя без перешкод»
Вівторок, 25 вересня 2018 15:11

24 вересня представники Черкаського державного технологічного університету відвідали гала-концерт присвячений відкриттю благодійної організації «Життя без перешкод». Концерт, який відбувся у  міському Будинку культури імені Івана Кулика, був присвячений інтеграції людей з особливими потребами в суспільство.

На відкритті благодійного фонду  виступили найкращі міські колективи, артисти і спортсмени з особливостями, відбувся показ дизайнерського одягу.

Участь у концертній програмі взяли і студенти ЧДТУː третьокурсниця факультету комп`ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Анна Небесна та першокурсник факультету гуманітарних технологій Олег Мілін. Готував до виступу студентів керівник вокальної студії «Консонанс» Центру студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ Володимир Лященко.