Ви тут: ЧДТУ Новини 23 вересня − День Машинобудівника
П'ятниця, 21 вересня 2018 12:46

23 вересня − День Машинобудівника

23 вересня  − День Машинобудівника

День машинобудівника − професійне свято працівників машинобудування і приладобудування України. Відзначається щорічно у четверту неділю вересня.

Дата професійного свята встановлена згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93.

Одна з рис технічно розвиненого суспільства, це наявність дієздатної промисловості і галузі машинобудування, здатність виробляти різноманітні машини і прилади, знаряддя виробництва та предмети споживання. Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни.

Вітаємо факультет комп'ютерних технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету з професійним святом! Бажаємо творчого натхнення та невичерпної життєвої енергії. Процвітання вам і вашій галузі!