Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ у вирі народних традицій. Символічний обряд входин
Понеділок, 03 вересня 2018 15:30

ЧДТУ у вирі народних традицій. Символічний обряд входин

За давнім  українським звичаєм, рідних та дорогих гостей в Україні зустрічають хлібом-сіллю. Цьогоріч Черкаський державний технологічний університет поринув у вир найкращих народних традицій, привітавши нових членів родини запашними короваями, які забезпечила первинна профспілкова організація ЧДТУ, та вперше в історії університету провів обряд входин.  Від початку свята «Шляхом до знань з родиною ЧДТУ» рум'янобокі короваї прикрашали Площу Знань, створюючи родинний затишок та символізуючи гостинність.

Після привітань шанованих гостей, першого дзвоника та передачі Ключа Знань першокурсникам, кожен декан виконав почесну місію –  зустрів хлібом-сіллю нову когорту студентів, яка влилась до факультету, а також їхніх батьків, друзів, знайомих та родичів. Декани факультетів урочисто передали короваї першокурсникам та провели символічний обряд входин, під час якого професорсько-викладацький склад вишу та гості свята щедро засіяли студентів «зерном науки», щоб воно в них проросло і врожай добрий дало.