Ви тут: ЧДТУ Новини Вітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Знань
Субота, 01 вересня 2018 09:12

Вітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Знань

Шановні колеги, студенти та співробітники!
Від імені ректорату Черкаського державного технологічного університету вітаю вас з Днем Знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!
Причетність нашого колективу до цього свята безпосередня: професорсько-викладацький склад університету вже понад п'ять десятиліть працює на освітянській ниві, передаючи молодому поколінню найдорожчий скарб - знання. Десятки тисяч випускників університету знайшли свою життєву дорогу, а дружна родина Черкаського технологічного щороку поповнюється новими здобувачами знань.
Здоров'я і терпіння Вам, впевненості у завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті! Нехай новий навчальний рік принесе Вам якнайповнішу реалізацію добрих намірів і життєвих планів, додасть сили та натхнення! Бажаю довгожданого миру, щастя, творчих успіхів! Зі святом, дорогі друзі, з початком нового начального року! Хай вам щастить!
З повагою ректор
Черкаського державного