Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ запрошує містян та гостей міста комфортно і безпечно відпочити
Вівторок, 14 серпня 2018 11:52

ЧДТУ запрошує містян та гостей міста комфортно і безпечно відпочити

Черкаський державний технологічний університет радо чекає відвідувачів на Площі Знань.

Роботи з облаштування території відпочинку біля Черкаського державного технологічного університету підійшли до завершення. Відтак тепер тут можна комфортно і безпечно проводити час із дітьми, читати улюблену книгу у тіні дерев, чи спілкуватися з друзями під заспокійливий гомін водограю. Паркова зона оснащена бездротовим інтернетом WiFi, увечері добре освітлена та найближчим часом збагатиться новими молодими насадженнями.

Завітавши на Площу Знань ЧДТУ, Ви зможете:

· оглянути площу та скульптурну композицію «Сходи Знань» (відкриті 22 жовтня 2010 р.; скульптор В.В. Димйон, архітектор  – Ю.В. Чеберяк);

· відвідати пам’ятний знак Михайлу Дмитровичу Сироті (1956 – 2008 рр.) – «батьку» Конституції України – колишньому проректору з навчальної роботи Черкаського інженерно-технологічного інституту (нині Черкаського державного технологічного університету), кандидату технічних наук, доценту, відомому українському політику. У 1996 році  Михайло Сирота був керівником Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з доопрацювання та прийняття проекту Конституції України. (відкритий 27 червня 2017 р.; скульптори І.В. Фізер, В.Г. Крючков, архітектор С.М. Фурсенко);

· стати глядачами цікавих культурно-просвітницьких, національно-патріотичних, спортивних та інших заходів, які проводить університет;

· помилуватися ландшафтним дизайном території в різні пори року та відпочити в затишному місці.

Враховуючи перехід з літнього на зимовий час, містяни та гості Черкас можуть відвідувати Площу Знань протягом світлового дня, а саме: з 1 квітня по 31 жовтня з 07:30 до 22:00, а з 1 листопада по 31 березня з 07:30 до 20:00.

Слідкуйте за анонсами Черкаського державного технологічного університету та долучайтеся до різноманітних цікавих заходів, які проходитимуть на Площі Знань!