Ви тут: ЧДТУ Новини База відпочинку «ТОПОЛЬОК» Черкаського державного технологічного університету запрошує на берег Чорного моря
Четвер, 09 серпня 2018 11:36

База відпочинку «Топольок» Черкаського державного технологічного університету розташована в історичній курортній місцевості України – Чорноморська коса, м. Очаків Миколаївської області.

Чорноморська коса славиться цілющим поєднанням степового та морського повітря, що є особливо корисним  для органів дихання.

На Чорноморській косі розвинена інфраструктура. Море тепле та прозоре, а пляж чистий.

Неподалік від території бази знаходиться аквапарк. Відпочиваючі можуть відвідати історичну пам’ятку − Ольвію, а також наповнене зеленню місто Миколаїв, де знаходиться один з найкращий зоопарк в Україні.

За довідками звертайтесь за тел. 0965016295 Анна Вікторівна.