Ви тут: ЧДТУ Новини Студент ЧДТУ взяв участь у тренінгу «Ефективна політична комунікація. Досвід Нідерландів»
Середа, 08 серпня 2018 12:40

Студенти Черкаського державного технологічного університету під час літніх канікул не припиняють здобувати нові знання та займатися саморозвитком.

Нещодавно студент 2 курсу спеціальності політична філософія  Андрій Тіщенко побував на тренінгу «Ефективна політична комунікація. Досвід Нідерландів», який проходив поблизу Києва.

Протягом трьох днів тренери з Нідерландів передавали учасникам заходу цінний досвід, використовуючи чималу кількість практичних вправ та проводячи змістовні енерджайзери. Молодь дискутувала на соціально важливі теми, обмінювалася ідеями, розширювала свій кругозір. З користю проведений час приніс багато позитивних вражень.

− Я познайомився з багатьма людьми, які вже зараз змінюють країну на краще. Тренінг надихнув мене продовжувати робити активності та мислити нестандартно, − поділився враженнями Андрій.