Ви тут: ЧДТУ Новини З’явилися списки вступників, рекомендованих на бюджет до ЧДТУ
Середа, 01 серпня 2018 14:34

З’явилися списки вступників, рекомендованих на бюджет до ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет оприлюднив списки рекомендованих на бюджет абітурієнтів, які вступають після школи на бакалавра.

Розподіл місць відбувся сьогодні, 1 серпня 2018 року, за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Відповідну інформацію – хто отримав бюджетні місця – можна переглянути на сайті ЧДТУ.

Особи, які подали заяви на вступ до ЧДТУ та беруть участь у конкурсному відборі повинні виконати вимоги до зарахування − подати оригінали документів − до 18-ї години 6 серпня.

Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на «Включено до наказу».

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.