Ви тут: ЧДТУ Новини Магістри кафедри електротехнічних систем ЧДТУ успішно захистили дипломні роботи
Понеділок, 18 червня 2018 12:02

Магістри кафедри електротехнічних систем ЧДТУ успішно захистили дипломні роботи

Магістри кафедри  електротехнічних систем ЧДТУ успішно захистили дипломні роботи

На початку червня на кафедрі електротехнічних систем Черкаського державного технологічного університету відбулися захисти магістерських робіт студентів зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Екзаменаційна комісія під головуванням головного інженера відокремленого підрозділу "Черкаські магістральні електричні мережі" ДП НЕК "Укренерго" Проценка А.І. та членів комісії: к.т.н., професора, завідувача кафедри електротехнічних систем Ситника О.О., к.т.н., доцента Самойлика О.Вта к.т.н., доцента Ткаченка В.Фуважно заслухали доповіді магістрантів, розглянули представлені презентації, а також детально ознайомилися із магістерськими роботами, над якими працювали студенти випускних груп денної та заочної форм навчання протягом певного часу, відведеного на проведення необхідних досліджень у зазначеній сфері.

Слід зауважити, що магістерські роботи зорієнтовані на дослідження та обґрунтування деяких важливих процесів в галузі електроенергетики, автоматизації, електропостачання та енергозбереження.

Сподіваємося, що нові дослідження і розробка нових ефективних електротехнологій та електросистем будуть впроваджені на багатьох підприємствах, виробничих структурах та об’єктах Черкаської області та за її межами.