Ви тут: ЧДТУ Новини Керівництво ЧДТУ обговорило зі студентами актуальні питання
Середа, 13 червня 2018 14:46

Керівництво ЧДТУ обговорило зі студентами актуальні питання

У понеділок, 11 червня, керівництво Черкаського державного технологічного університету відгукнулося на запрошення студентського самоврядування вишу та завітало на засідання Студентської ради ЧДТУ.

Разом із молоддю представники адміністрації та викладачі обговорили нагальні питання щодо навчання, побуту, перепоселення та облаштування велопарковок біля корпусів та гуртожитків університету. Звичайно, окрему увагу приділили і підготовці до особливого дня для цьогорічних випускників – урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам 2018 року, які відбудуться 4 липня о 16:00 на Площі Знань ЧДТУ.

Уважно вислухавши всі пропозиції та обговоривши актуальні питання, керівництво Черкаського державного технологічного університету, як завжди, легко порозумілися зі студентством та спільно знайшли шляхи вирішення нагальних питань.