,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ взяв участь в Олімпійському пробігу
Понеділок, 11 червня 2018 13:38

ЧДТУ взяв участь в Олімпійському пробігу

ЧДТУ взяв участь в Олімпійському пробігу

Вже стало доброю традицією проводити Олімпійський день бігу до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Майже у 200 країнах світу проводяться різноманітні заходи на честь відродження спортивного руху та залучення молодого покоління до занять фізкультурою і спортом. Головним, з яких можна назвати масовий забіг.

Черкаський державний технологічний університет 9 червня долучився до проведення легкоатлетичного пробігу центральними вулицями міста. Студенти, вихованці дитячих спортивних шкіл,  прихильники здорового способу життя і спортивного розвитку подолали дистанцію у 1400 метрів.

У проведені спортивно-масового заходу взяли участь уславлені олімпійці СРСР та України перший володар олімпійського золота в Черкаській області Андрій Хіміч, срібний призер Олімпійських ігор 2016 у стрільбі з пневматичної гвинтівки Сергій Куліш та бронзова призерка Олімпійських ігор 2000 з потрійного стрибка (легка атлетика) Олена Говорова, яка і провела перед початком забігу розминку-руханку.

Всі учасники отримали гарний настрій, позитивні емоції і сертифікати про участь в Олімпійському дні бігу, а колектив Черкаського державного технологічного університету нагороджений дипломом Національного олімпійського комітету України.

Представляли команду ЧДТУ доцент кафедри Фізичного виховання та здоров`я людини Лариса Ярославська та старший викладач кафедри ФВЗЛ  Павло Кандиба.