Ви тут: ЧДТУ Новини 1 червня – Міжнародний День захисту дітей
П'ятниця, 01 червня 2018 08:28

1 червня – Міжнародний День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та одвічної надії.

Це одне з найстаріших міжнародних свят, рішення про проведення якого було прийнято ще 1925 року в Женеві на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей.

Міжнародний день захисту дітей — це не тільки веселе свято для дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, а значить — права сім'ї. Воно покликане нагадати дорослим про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Важливо пам’ятати, що діти, які проживають в дитячих будинках, потребують особливої уваги та опіки від дорослих. Студенти та викладачі Черкаського державного технологічного університету регулярно відвідують дитячі будинки, дарують дітям подарунки та радість спілкування.

Діти — це майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. В них — надія на щасливе майбутнє всього українського роду.

Відтак, у цей день Черкаський державний технологічний університет також вітає усі черкаські родини, у яких зростає покоління майбутньої еліти нашої країни – і щиро зичить і дітям, і їхнім батькам миру, щастя і добра!