Ви тут: ЧДТУ Новини 27 травня – День Хіміка
П'ятниця, 25 травня 2018 14:33

27 травня – День Хіміка

Своє професійне свято – День хіміка – працівники хімічних галузей промисловості відзначають в останню неділю травня.

В Україні День хіміка встановлено відповідно до Указу Президента  від 7 травня 1994 року № 219/94 і відзначається щорічно.

Сьогодні випускники-хіміки Черкаського державного технологічного університету стають головним науковим потенціалом країни. Вони затребувані в багатьох сферах науки, промисловості, медицини та освіти.

Вітаємо дружний колектив кафедри хімічних технологій та водоочищення ЧДТУ на чолі з доктором технічних наук, професором Геннадієм Степановичем Столяренком з професійним святом! Бажаємо нових досягнень та здобутків на науковій ниві й у педагогічній діяльності для розвитку Черкаського державного технологічного університету та нашої держави!