Ви тут: ЧДТУ Новини 26 травня – День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження
П'ятниця, 25 травня 2018 13:44

26 травня – День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

Щороку в останню суботу травня працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження відзначають своє професійне свято. Уперше в незалежній Україні цей день відсвяткували у 1999 році після видання Указу Президента. Тим самим держава оцінила величезний внесок видавничо-поліграфічної галузі у розвиток українського суспільства, культури, науки і освіти.

Сьогодні діяльність працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження робить неоціненний внесок у формування громадської думки, світогляду молодого покоління, культурного та духовного середовища.

Вітаємо кафедру механіки, поліграфічних машин і технологій та Редакційно-видавничий відділ ЧДТУ, та всіх, хто причетний до поліграфії і книгорозповсюдження, з професійним святом, зичимо міцного  здоров’я, родинного тепла, матеріального добробуту і творчих досягнень у праці!