Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції ЧДТУ активно сприяє дотриманню принципів академічної доброчесності
Четвер, 07 травня 2020 13:20

ЧДТУ активно сприяє дотриманню принципів академічної доброчесності

Науковці Черкаського державного технологічного університету активно беруть участь у різноманітних тренінгах, семінарах, конференціях із підтримки принципів академічної доброчесності та організовують в освітянському колективі заходи щодо важливості дотримання академічної доброчесності.

– У Черкаському державному технологічному університеті функціонує «Система електронного навчання ЧДТУ», доступ до якої студенти та викладачі мають з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Основою для цієї системи виступає LMS Moodle. Разом з тим, викладачі університету використовують й інші системи підтримки дистанційного навчання, такі як Schoology та Google Classroom. Для проведення відеоконференцій активно застосовуються можливості Cisco Webex, Zoom, Skype. Для обміну повідомленнями – електронна пошта, Viber, Telegram, Messenger, – зазначає експерт із впровадження системи антиплагіату в університетському середовищі, проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв'язків ЧДТУ Еміль Фауре. – Відмінностей в організації перевірки студентських робіт за умов карантину практично не спостерігається, оскільки роботи перевіряються в онлайн-системах. На нашу думку, однією з найбільш зручних і досконалих систем є Unicheck.

12 травня об 11:30 Unicheck запрошує усіх зацікавлених взяти участь у вебінарі про те, як швидко та просто перевіряти роботи на плагіат за допомогою Unicheck.

Оскільки онлайн-освіта нещодавно стала для нас повсякденною ми продовжуємо допомагати вам долати всі труднощі дистанційного навчання– наголошують фахівці Unicheck

На вебінарі фахівці детально розберуть ті функції сервісу Unicheck, які допоможуть легко перевірити текстові роботи на плагіат.

Зокрема, розкажуть про: види акаунтів; перевірку тексту на схожість; кольорові маркери звіту; джерела, цитати та посилання; стилі цитування; коментарі в тексті;

Крім того, детально розглянуть налаштування опцій сервісу, які спростять роботу викладачів та відповідальних осіб.

Кожен охочий зможе отримати Сертифікат про проходження навчання.

Реєстрація на Вебінар за посиланням: https://unicheck.zoom.us/webinar/register/8715887004153/WN_gqB_NxxXTuuFpVPLiNhJ1Q?utm_campaign=april-newsletter-2020&utm_medium=email&utm_source=updates