Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Назвали переможців першого туру олімпіади ЧДТУ зі спеціальності «Дизайн»
Вівторок, 26 березня 2019 10:34

Назвали переможців першого туру олімпіади ЧДТУ зі спеціальності «Дизайн»

Нещодавно на кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся перший тур олімпіади в межах підготовки до ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дизайн», яка відбудеться цього року в Харківській державній академії дизайну та мистецтв. 20 студентів 2-5 курсів спеціальності «Дизайн» доклали максимум зусиль для роботи над темою «Музичний твір як джерело формування асоціативного образу в дизайні». Про це інформує «Дзвін».

Після підготовки експозиції робіт учасників олімпіади та роботи журі у складі викладачів кафедри дизайну були визначені переможці:

• 1 місце – гр. ДЗ-63 Пасменко Марина
  • 2 місце – гр. ДЗ-72 Мороз Анастасія