Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Новини Налагоджуємо міжнародні зв'язки з програмою Мережевої академії Cisco
П'ятниця, 26 листопада 2021 11:49

Налагоджуємо міжнародні зв'язки з програмою Мережевої академії Cisco

Українська програма Мережевої академії Cisco завжди працює в тренді діяльності світової спільноти мережевих академій. Зміцнюючи співпрацю та беручи участь в організації інтегрованих міжнародних івентів, центри підтримки академій та підготовки інструкторів в Україні не залишилися без уваги та визнання.

Переможцями в номінації міжнародної програми Мережевої академії Cisco Be the Bridge Award за свою роль в організації співробітництва та зміцнення контактів Мережевої академії в Україні зі світовою спільнотою стали:

Юлія Танасюк, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;

Сергій Марценко, Тернопільський університет національний університет імені Івана Пулюя;

Анатолій Чепинога, Черкаський державний технологічний університет.

Саме спільна робота української спільноти дозволила отримати одну з 12 таких нагород для нашої країни.

Регіональний менеджер з корпоративних питань у Європі, СНД, Росії Карстен Сімонс високо оцінив вплив української спільноти мережевих академій на розвиток програми, а саме роботу над пріоритетними завданнями для Cisco та надання можливостей для навчання людям скрізь.

Центр підтримки академій при ЧДТУ та мережева академія і надалі будуть активно брати участь в розвитку програми мережевих академій Cisco як в Україні так і в межах світової спільноти.