,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Підрозділи університету Мережева академія CISCO

Мережева академія CISCO, Центр підготовки інструкторів (ITC), Центр підтримки академій (ASC)

Мережева академія CISCO

Центр підготовки інструкторів (ITC)

Центр підтримки академій (ASC)

Бурхливий розвиток інформаційних технологій та швидка цифровізація суспільства потребують грунтовної підготовки фахівців з комп'ютерних мереж та телекомунікаційних технологій. Разом з тим безпекова складова такого переходу суспільного життя в кіберпростір, поява та розвиток Інтернету речей стає ще більш актуальною.

Саме тому сотні тисяч студентів в Мережевих академіях Cisco по всьому світу набувають знання і навички, які необхідні для створення, проектування і обслуговування локальних і глобальних мереж, забезпечення їх захисту від інформаційних загроз.

Це значно сприяє поліпшенню кар'єрних перспектив слухачів курсів Мережевої академії Cisco і задоволенню глобального попиту на фахівців в області організації мереж та їх захисту. Сьогодні вже більше 10 тисяч навчальних закладів Cisco діють в 165 державах. Програма Мережевої академії допомагає підготуватися до отримання професійних сертифікатів в сфері інформаційних і комунікаційних технологій, які визнані у всіх країнах світу.

Корпорація Cisco Systems, Inc. активно створює і розвиває Мережеві академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy). Академії створюються при вищих навчальних закладах (університетах) для поглиблення класичних вузівських курсів по обчислювальній техніці і телекомунікаціях на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc., розвитку у студентів стійких професійних навичок. Навчальна програма мережевої академії Cisco Cisco Networking Academy Program (CNAP) може бути використана також для підвищення кваліфікації або перекваліфікування фахівців з закінченою вищою освітою, якщо вони бажають одержати роботу в  Україні, чи за кордоном.

Програма мережевих академій пропонує комплексне середовище навчання, що надає доступ до мультимедійних онлайнових навчальних курсів та засобів онлайн-тестування, а також проведення лабораторних робіт на обладнанні Cisco, в ході яких слухачі можуть набути практичних навичок створення та обслуговування локальних і глобальних мереж, забезпечення їх інформаційного захисту.

Студенти виконують практичні навчальні завдання і займаються з імітаційними моделями мереж, розвиваючи навички, які допоможуть задовольнити постійно зростаючу потребу в фахівцях з інформаційно-комп'ютерних технологій. Навчання проводять сертифікованані інструктори академій, які мають досвід роботи в сфері мережевих технологій.

Адреса порталу Мережевої академії Cisco - www.netacad.com.