,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Історія створення

Історія створення

На початку грудня 2015 року Черкаський державний технологічний університет та американська корпорація Cisco Systems дійшли згоди щодо відкриття на базі університету Мережевої Академії Cisco. Наш університет став першим серед вищих навчальних закладів Черкаської області, де почала  функціонувати така Академія.

Також досягнута домовленість із авторизованим учбовим центром Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка про інформаційну та методичну підтримку при створенні міжфакультетської навчально-наукової лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, на базі якої буде функціонувати Мережева Академія Cisco.

Її функціонування заплановано вже з 1 вересня 2016, чотири викладачі-тренери отримали Cisco сертифікати початкового рівня, а в програмі підготовки студентів, які будуть навчатися за напрямами, що пов’язані з інформаційними та телекомунікаційними технологіями, будуть інтегровані дисципліни, розроблені на основі сертифікованих програм Мережевої Академії Cisco.

На урочистому відкритті заходу з нагоди Дня створення Академії були присутні: проректор з науково-дослідної роботита міжнародних зв’язків Сергій Заболотній, проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко, декан факультету інформаційних технологій та систем Ірина Трегубенко, завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Юрій Триус та представники передових ІТ фірм Черкащини.

Починаючи з червня 2019 року співпрацю Черкаського державного технологічного університету з програмою мережних академій Cisco в Україні було розширено та відкрито Центр підтримки академій (ASC) та Центр підготовки інструкторів (ITC).

Черкаський державний технологічний університет бере активну участь у ініціативах програми мережних академій Cisco в Україні, які організовуються з метою залучення молоді до початку кар'єри в ІТ-галузі, цікавих проектів та змагань.