,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Перелік курсів

Навчальні курси Мережевої Академії Cisco

Курси мережевих академій доступні на різних мовах і є комбінованою навчальною моделлю, яка поєднує в собі заняття в класі, курси онлайн-навчання, інтерактивні засоби, практичні завдання та тестування в Інтернет, яке забезпечує швидкий зворотний зв'язок.

Курси загальної ІТ підготовки:

IT Essentials: PC Hardware and Software - Програмне та апаратне забезпечення ПК

IT Essentials (ITE Version 6.0 + v7.0) Exam Answers Full Lab & Test 1

Курс дає грунтовну підготовку в сфері апаратного забезпечення та операційних систем ПК. Слухачі вивчають функціональні можливості апаратних засобів та компонент програмного забезпечення, ознайомлюються з основними проблемами безпеки та методами їх вирішення. У процесі виконання лабораторних робіт слухачі отримують навички ремонту та модернізації комп’ютерного обладнання та налагодження ПК, встановлення операційних систем та програмного забезпечення, а також пошуку та усунення несправностей, що пов’язані з програмним або апаратним забезпеченням ПК. Окрім того, до програми включено базові знання про організацію комп’ютерних мереж.

Курси з напряму Кібербезпека:

Introduction to Cybersecurity  - Вступ до кібербезпеки

Курс «Вступ до Кібербезпеки» призначений для школярів та студентів, які планують ІТ кар’єру зі спеціалізацією в галузі кібербезпеки. Цей курс підкреслює важливість професіоналів у галузі кібербезпеки в сучасному світі і визначає шляхи до сертифікації і кар’єрного росту у цій галузі. Учні дізнаються про загальні аспекти безпеки, зрозуміють значення захисту як особистих, так і бізнес-даних, безпечну поведінку в Інтернет та соціальних мережах. Навчальна програма може використовуватися в навчальних закладах різного рівня: від старшої школи до університету.

Сертифікат про проходження курсу буде виданий кожному слухачу після успішного завершення курсу.

Cybersecurity Essentials - Основи кібербезпеки

Курс «Основи кібербезпеки» пропонує слухачам базові знання і найважливіші навики з усіх сфер кібербезпеки, в тому числі інформаційної безпеки, захисту систем, мережевої безпеки, закони і етику, а також методи протидії і мінімізації загроз, що використовуються для захисту підприємств. Даний курс рекомендується для слухачів, які планують пройти одну з сертифікацій CCNA. Слухачі отримують базові навики, необхідні спеціалістам початкового рівня по роботі з мережами та інформаційною безпекою.

CCNA Cybersecurity Operations - Аналітик кібербезпеки

http://www.kpi.kharkov.ua/ukr/wp-content/uploads/sites/2/2018/10/ccna.jpg

CCNA Cybersecurity Operations розглядає основні концепції безпеки інформації і дає змогу отримати навики, необхідні для моніторингу, виявлення, аналізу і нейтралізації загроз інформаційної безпеки, в тому числі кібершпигунство, внутрішні загрози, складні цілеспрямовані атаки, порушення регулюючих вимог та інші проблеми, з якими стикаються сьогодні організації. Основною метою є практичне застосуваня навиків, необхідних для підтримки і забезпечення експлуатаційної готовності систем безпеки мереж.

Цільовою аудиторіює є студенти 3–4 курсів технічних вузів. Вимоги, які висуваються до слухачів - базові знання в галузі операційних систем і мереж.

 

Після вивчення курсу CCNA Security слухач демонструє навички, необхідні для розробки інфраструктури безпеки, розпізнавання загроз та вразливостей мереж та пом'якшення загроз безпеки. Навчальний план CCNA Security наголошує на основних технологіях безпеки, виявленні, усуненні несправностей та моніторингу мережевих пристроїв для підтримки цілісності, конфіденційності та доступності даних та пристроїв, а також компетентності в технологіях, які Cisco використовує у своїй структурі безпеки.

Цільовою аудиторіює є студенти 3–4 курсів технічних вузів. Вимоги, які висуваються до слухачів - знання в галузі операційних систем і мереж.

Курси з напряму комп'ютерні мережі:

CCNA

CCNA  - навчальний курс підготовки мережних фахівців відповідно до міжнародної сертифікації CCNA. Курс складається із трьох частин - "Вступ до мереж", "Основи комутації, маршрутизації та бездротових мереж", "Корпоративні мережі, безпека і автоматизація".

У ході навчання студенти знайомляться з загальною теорією проектування мереж і набувають практичні навички з побудови та адміністрування мереж - від невеликих офісних і домашніх (SOHO) до більш складних корпоративних і теоретичних моделей.

Програма курсу розрахована на студентів, які знаходяться на початку кар'єрного шляху в галузі інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), або мають за мету підвищення професійної компетентності та отримання сертифікату ССNA рівня. Під час курсу студенти вивчають технології та концепції за допомогою навчальних інтерактивних медіа з великою кількістю практичних завдань.