Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Новини Нагорода для Черкаського державного технологічного університету від партнера – компанії Cisco
Четвер, 04 лютого 2021 12:44

Дуже приємною стала відзнака Центру підтримки мережевих академій Cisco при Черкаському державному технологічному університеті за якісну і плідну співпрацю у попередньому році. Університет отримав від компанії Ciscо відзнаку-подарунок – потужний комп'ютер, який дозволить на якісному рівні проводити лабораторні роботи з курсів по кібербезпеці, які потребують віртуалізації різних операційних систем.

Ця відзнака не просто формальність, а є визнанням успіхів університетської Академії Cisco, Центру підготовки інструкторів та Центру підтримки академій Cisco.

Центр підтримки академій Cisco при ЧДТУ наразі підтримує 15 академій, з яких більшіть відкрито в 2020 році.

Центром підготовки інструкторів Cisco підготовлено більше 20 інструкторів з різних курсів Cisco.

Інструкторами університетської Академії Cisco опановано та впроваджено в освітній процес 7 нових навчальних онлай-курсів, що дало можливість належним чином забезпечувати навчальний процес в умовах карантину.

Мережева Академія, Центри підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco при ЧДТУ були активними членами організаційних комітетів всеукраїнських заходів ІТ-напрямку, серед яких, CyberSecurity Step By Step 2019-2020, IoT Step By Step 2020, Safer Internet Day-2020, Computer Security Day-2020.

Отримане обладнання покращить матеріально-технічну базу та дасть змогу підвищити рівень та якість підготовки фахівців зі спеціальності 125 "Кібербезпека"

Вельми вдячні нашому партнеру – компанії Cisco за співпрацю.