Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Новини ЧДТУ запрошує долучитись до SID Challenge 2021 з нагоди Дня безпечного інтернету
Понеділок, 01 лютого 2021 20:49

Шановні вчителі та викладачі!

З нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету Програма академій Cisco та провідні університети України  за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8-11 класів, студентів коледжів та учнів ЗП(ПТ)О  взяти активну участь у:

Safer Internet Day Challenge 2021

З 1 лютого до 1 березня 2021 для Ваших учнів пропонується:

• протестувати безпечність своєї поведінки в цифровому світі – пройти короткий тест;
  • перевірити знання основних термінів з Кібербезпеки – показати найкращий час у навчальній грі;
  • підвищити свій рівень підготовки – отримати цифровий бейдж за курсом Академії Cisco «Вступ до Кібербезпеки».

Участь в ініціативі безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників.

ПРИЗИ:

Учням, студентам, вчителям/викладачам

Сертифікат учасника отримує кожен, хто протестував безпечність своєї поведінки в цифровому світі.  Сертифікати будуть розіслані 15 березня 2021р.

Персоналізовані цифрові бейджі отримують учні та викладачі за умови складання Випускного тесту з курсу «Вступ до Кібербезпеки» на 70+ з першої спроби.

Навчальним закладам

Сертифікат за умови 10+ сертифікатів учасників від Вашого навчального закладу. Сертифікати будуть розіслані 15 березня 2021р.

Вчителям / викладачам

3 USB-хаби з логотипом Академії Cisco – за найбільшу кількість цифрових бейджів учнів.

20 захисних шторок для Web-камери з логотипом Академії Cisco – найбільшу кількість учнів, залучених до Тестування безпечності поведінки в цифровому світі.

Для доступу до контенту заходу кожен учасник реєструється окремо.

Реєструйтесь та реєструйте учнів в класі, який підтримує Черкаський державний технологічний університет, за посиланням:

Сторінка ініціативи: https://sid-challenge-2021.ztu.edu.ua/
  Більш детальні інструкції для викладача та учнів доступні в класі після реєстрації.
  Долучайтесь до: Viber група події (для вчителів)

Центр підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco
Черкаського державного технологічного університету
Чепинога Анатолій Володимирович