Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Новини Нові можливості організації дистанційного навчання від Cisco Webex
Четвер, 19 березня 2020 15:42

Нові можливості організації дистанційного навчання від Cisco Webex

У зв’язку з карантином корпорація Cisco надає можливість користуватися сервісом Cisco Webex для онлайн-навчання протягом 90 днів, безкоштовно для навчальних закладів.

Переваги використання:

• Відео високої роздільної здатності (до 720p) в режимі реального часу.

• Наявні можливості планування інтерактивних сеансів навчання.

• Вбудована система обробки звукового обміну даними.

• Підтримка системою одночасно до 200 учасників.

Тривалість однієї відеоконференції не обмежена.

Можливість демонстрації робочого столу, презентацій та окремих додатків як у лектора так і в слухачів.

• Віртуальні окремі сеанси для стимуляції ефективності навчання і спільної роботи в групі.

• Інтегровані тести, опитування і звіти для оцінки ефективності занять.

• Можливість створити цифрову бібліотеку записаних лекцій.

Про Webex Training: https://help.webex.com/ld-mzc23k-CiscoWebexTraining/Webex-Training

Для Черкаського державного технологічного університету надано корпоративний доступ на 90 днів. Тому є можливість реєстрації облікових записів для викладачів. Хто хоче отримати акаунт, звертайтесь до адміністратора корпоративного облікового запису:

Чепинога Анатолій Володимирович