Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Новини Програма мережних академій Cisco розпочинає ініціативу IoT Step by Step 2020
Середа, 04 березня 2020 10:35

Програма мережних академій Cisco розпочинає ініціативу IoT Step by Step 2020

Програма мережних академій Cisco та провідні заклади вищої освіти України запрошують вчителів інформатики шкіл, викладачів та ПТНЗ та коледжів разом з учнями безкоштовно взяти участь в ініціатив

IoT Step by Step (Інтернет речей крок за кроком)

(http://cs.co/IoT_StepByStep2020)

РЕЄСТРАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

для участі в ініціативі IoT Step by Step 2020

відкрита до 1 квітня

Запрошуємо

Викладачів разом з учнями шкіл ( 8-11 клас), студентами коледжів/ПТНЗ

На першому етапі вчителям та школярам запропоновано вивчити курс «Вступ до Інтернету речей», розроблений мережевою академією Cisco, розрахований на 20 годин, має українську версію і схвалений МОН України для викладання в середній та старшій школі. Детально про курс (https://www.netacad.com/ru/courses/iot/introduction-iot)

Оргкомітет надає додаткові відеоматеріали.
Реєстрація на курс починається з 1 березня 2020 та закінчується 1 квітня.
Зверніть увагу: необхідна встановлена ОС Windows 7 та вище (симулятор не працює на Windows XP)
Призи першого етапу
Учням - сертифікати,  та майстер-класи на обладнанні в університетах
Навчальним закладам - сертифікати та тематичні постери з тематики ІоТ
Активним вчителям - призи та запрошення до участі в 2-му етапі ініціативи ( навчальні роботи-конструктори Makeblock mBot та набори Arduino Kit розігруються тільки серед інструкторів Академій Cisco)
Етап 2 (Квітень – червень 2020) передбачає підготовку вчителів до викладання курсу «Основи ІоТ: Connecting Things» на обладнанні, акредитацію вчителя інструктором згаданого курсу та нагородження найактивніших за кількістю навчених учнів призами.
Етап 3 - вивчення учнями курсу «Основи ІоТ: Connecting Things» на реальному обладнанні.
Етап 4 - участь в ІоТ хакатонах в університетах.