Ви тут: ЧДТУ Мережева академія CISCO Новини День безпечного Інтернету 2020

День безпечного Інтернету 2020

5-25 лютого 2020 року

з нагоди Дня Безпечного Інтернету

Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України, компанія ERC та провідні університети країни за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку:

Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати

Формат: відеозаписи доповідей, тестування, відповіді на питання слухачів.

«Як хакери захищають Інтернет»

Спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI,  доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського".

«Небезпеки кіберпростору»

Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

«Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»

Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.

Реєстрація за посиланням http://cs.co/SID2020.

Учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco "Вступ до Кібербезпеки"  українською мовою.

Кожен учасник отримає сертифікат за умови участі в онлайн-тестуванні.

Навчальні заклади отримують сертифікати за наявності 10+ сертифікатів своїх учнів.

Учасники матимуть можливість поставити запитання експертам, Автори 5-х найбільш цікавих запитань, яких визначать експерти, отримають призи з логотипами організаторів заходу.

На всі ваші запитання з приводу організації заходу з радістю відповість представник оргкомітету:

Чепинога Анатолій Володимирович, доцент кафедри інформатики, інформаційної безпеки та документознавства, Черкаського державного технологічного університету, керівник Центру підтримки академій та Центру підготовки інструкторів академій Cisco.