Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ
Понеділок, 13 листопада 2017 16:31

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ

Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає «влитись» у факультетський колектив.

З нагоди посвяти першокурсників та міжнародного дня студента студентська рада та актив будівельного факультету провели урочистий захід –гру-квест «Пошуки скарбів науки». Головний приз квесту – документ, що підтверджують статус студента – залікова книжка – де на протязі чотирьох років буде відображатися успішність студента. Студенти-першокурсники грали у вікторину, відгадували цікаві загадки та анаграми, а також випробовували фортуну у студентській лотереї.

Дійство вдалося на славу, адже свідченням цього були щирі посмішки та щасливі очі першокурсників, їхній піднесений настрій і дружні обійми. Легка, невимушена атмосфера, яка панувала на святі, стала запорукою гармонійного приєднання новоспечених студентів до міцної сім’ї будівельного факультету.

Завершилось свято врученням смаколиків і пам’ятними фотографіями.