Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Патріотично-спортивне свято «Козаків славні сини»
П'ятниця, 13 жовтня 2017 10:55

Патріотично-спортивне свято «Козаків славні сини»

12 жовтня 2017 року до Дня українського козацтва та Дня захисника України в Черкаському державному технологічному університеті пройшло традиційне патріотично-спортивне свято мужності та сили. До святкування долучились і студенти будівельного факультету.

Проявити свою силу, мужність та кмітливість команда факультету мала змогу у цікавих конкурсах – «Перетягування канату», «Метання гирі», «Стрибки в мішках», «Арм реслінг» та «Дартс».

Розпочалася запекла, але справедлива боротьба за перемогу. Студенти демонстрували не лише спритність та хорошу спортивну підготовку, а й уміння працювати в команді. Змагання пройшли цікаво, весело, в теплій, дружній атмосфері підтримки та взаємодопомоги.

За підсумками змагань маємо таких переможців серед дівчат:

ІІ місце за результатами змагань «Стрибки в мішках» – Прудка Вікторія студентка 1 курсу групи ЕК-73.

ІІІ місце за результатами змагань «Дартс» – Пидоренко Вікторія студентка 3курсу групи ЕК-52.

Переможців серед хлопців:

ІІ місце за результатами конкурсу «Метання гирі» – Онищенко Ярослав студент 2курсу групи ЕК-63.

ІІ місце за результатами змагань «Дартс» – МузикаВладислав студент1курсу групи Б-71.

За результатами змагань по перетягуванні канату серед збірних команд факультетів будівельний факультет посів ІІ місце!

В загальному заліку команда будівельного факультету посіла почесне ІІ місце!

Вітаємо переможців!

Дякуємо всім учасникам команди за настрій і гордість, що молоде покоління у нас веселе, кмітливе, креативне та позитивне, а вболівальникам – за підтримку!