Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Фестиваль студентської творчості
Понеділок, 16 листопада 2015 11:37

Фестиваль студентської творчості

Днями вестибюль третього корпусу ЧДТУ перетворився на своєрідну виставкову залу. Саме тут з нагоди Дня студента  проходив Фестиваль студентської творчості.

Приємно радували око пейзажі, портрети, натюрморти – студентів-будівельників: Возного Богдана, Ткаченка Олександра, Вялової Аліни, Бондаренко Сінді, Юрченка Івана, Власової Карини.

Не залишили байдужими жодного відвідувача виставки прикраси із бісеру, полімерної глини та фоамірану, фігурки тварин із бісеру та солоного тіста, модульні фігури, силуетне вирізання, які продемонстрували студенти-екологи та хіміки: Дзігора Юлія та Атаджанова Айнур.

Приємні хвилини дарували відвідувачам представлені вишиті хрестиком  серветки, картини виконані першокурсницею Колісник Катериною, аспіранткою Капінус Юлією, декоративно оформлені святкові вітальні листівки ст.викладача кафедри БК – Величко В.М.

Увагу юнаків привернула сувенірна запальничка, дію якої демонстрував   хімік – Андреєв Максим.

Вечірню сукню пошиту власноруч демонструвала майбутній будівельник – Сипко Влада.

А найбільшу увагу привертали картини Бурої Катерини під назвою «Вовки» та «Павичі»  вишиті бісером  та  святкова блуза яку теж вишила бісером доцент кафедри екології Ящук Л.Б.

Всі отримали масу задоволення від переглянутих експонатів. Чимало схвальних відгуків та приємних побажань прозвучало на адресу виконавців робіт. Ось один із них:

Мені подобається все, все, все!

Я дякую усім за їх роботи.

Майстрам й майстриням над усе

Низький уклін й натхнення до роботи.

Ось такі талановиті студенти навчаються у нас на будівельному факультеті.