Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Свято містики та жахів
Понеділок, 16 листопада 2015 10:49

Свято містики та жахів

Хелловін – одне з найдавніших свят у світі. У цьому дивному святі переплелися кельтська традиція вшанування злих духів  і християнська – поклоніння всім святим.

Сучасне святкування цього свята відбувалось днями  у вестибюлі першого корпусу ЧДТУ. Всі факультети університету взяли активну участь у ньому.  Здавалось, що у цей день саме тут зібралася вся нечиста сила.

Чимало відповідних персонажів та атрибутів  представили і студенти будівельного факультету. Тут були і  гарбузова голова – невід’ємний символ цього свята і нечиста сила, і симпатичні привиди, а наші дівчата не могли не використати рідкісний шанс відчути себе  відьмою або демоном. До того ж було накрито щедрий стіл із найбридкіших страв. Всім  було дуже цікаво і весело.

А будівельний факультет отримав перемогу в номінації глядацьких симпатій.