Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини День відкритих дверей Будівельного факультету
Четвер, 21 травня 2015 14:14

День відкритих дверей Будівельного факультету

16 травня Будівельний факультет гостинно відчинив свої двері майбутнім студентам. З нагоди Дня відкритих дверей було презентовано всі чотири  напрямки підготовки, за якими навчаються наші студенти: "Будівництво", "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", "Хімічна технологія неорганічних речовин", "Харчові технології та інженерія".

Гості  мали унікальну можливість  безпосередньо від  наших студентів дізнатись про таке нелегке і водночас, багатогранне, цікаве, сповнене несподіванок та приємних  вражень,   незабутнє студентське життя.

Шановні абітурієнти! Якщо Ви хочете проектувати та зводити найрізноманітніші будівлі. Бути фахівцем унікальної в регіоні спеціальності технології продуктів бродіння і виноробства.  Вас турбує екологічний стан  навколишнього середовища і свою  майбутню професію Ви хочете пов'язати із захистом довкілля. Не уявляєте без себе  хімічної промисловості країни.

Тоді Вам на Будівельний факультет Черкаського державного технологічного університету