Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Про результати роботи секції "Екологія та збалансоване природокористування" в рамках "Днів студентської науки ЧДТУ – 2015"
Четвер, 14 травня 2015 14:03

Студенти-екологи під керівництвом досвідчених викладачів кафедр екології і загальної екології, педагогіки та психології активно включились в підготовку та проведення "Днів студентської науки ЧДТУ 2015". За матеріалами наукових робіт було підготовлено та заслухано 109 доповідей студентів та їх презентацій. Визначаючи головне завдання еколога – збереження чистоти довкілля, на базі кафедри екології проходив конкус-виставка газет з актуальних екологічних проблем. Протягом 10 днів проходило закрите голосування, де кожен бажаючий міг віддати голос за кращу, на його погляд, газету. За результатами голосування Перше місце вибороли студенти-екологи ІV курсу, групи ЕК-12 (куратор Загоруйко Н.В.), за що були нагороджені грамотою та солодким презентом. Решта учасників отримали подяки. У пленарному засіданні секції "Екологія та збалансоване природокористування" прийняли участь 100 осіб студентів І–VІ курсів денної та заочної форм навчання, де було заслухано 16 кращих доповідей студентів та визначено призові місця.

По кафедрі екології:

І місце присуджено студентці Ратушній Наталії Сергіївні, група ЕК - 33, керівник ст. викладач Корнелюк Н.М.

ІІ місце присуджено студентам групи ЕК - 43 Сапейко Яні Яківні та Стась Анжеліці Юріївні, керівник доцент Ящук Л.Б.

ІІІ місце присуджено студентці групи ЕК - 12 Манжулі Олександрі Вікторівні, керівник доцент Загоруйко Н.В.

По кафедрі загальної екології, педагогіки та психології:

І місце присуджено студентці групи ЕК – 33 Мороз Ірині Валеріївні,

ІІ місце присуджено студенту групи ЕК - 12 Сипку Денису Олеговичу,

ІІІ місце присуджено студенту групи ЕК – 42 Крохі Богдану Юрійовичу,керівником яких була доцент Чемерис І.А.

Зацікавили присутніх Наукові розробки кафедри,представлені на виставці науково-технічної творчості студентів університету за темами:

·    «Рослинність як фітоіндикатор стану природних та урбосистем. Роль лісової підстилки у ґрунтоутворенні»;

·    «Оцінка використання вермикультур для рекультивації сміттєзвалищ»;

·    «Визначення видів рослин для створення енергетичних лісів в умовах Черкаської області»;

·    «Створення кислотно-основних індикаторів на основі натуральної сировини»;

·    «Формування екологічної мережі Черкаської області».

Не залишили байдужими присутніх майстер-клас по визначенню нітратів у харчових продуктах, що був проведений під керівництвом доцента Гончаренко Т.П. та проходив в рамках виставки науково-технічної творчості студентів.