Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Участь студентів-екологів у Всеукраїнській акції "Зробимо Україну чистою"
Середа, 29 квітня 2015 10:40

Участь студентів-екологів у Всеукраїнській акції "Зробимо Україну чистою"

25 квітня студенти кафедри екології долучились до масштабної акції, що відбулась у 24 регіонах України. Захід організовано у рамках програми «Зробимо Україну чистою-2015», яка є частиною  міжнародного проекту «Let`s do it, world». Цей проект об’єднав  112 країн світу – Європу, Австралію, Південну Америку та деякі країни Африки, щоб піклуватися про екологію планети.

Мета акції – виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього доручення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ. Головними напрямами акції є екологічне виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами. Захід надає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.