,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Студентка ЧДТУ гідно представила виш на всеукраїнському конкурсі наукових робіт
Середа, 22 квітня 2015 09:39

Студентка ЧДТУ гідно представила виш на всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка ЧДТУ гідно представила виш на всеукраїнському конкурсі наукових робіт

У період з 18 по 20 березня на базі Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на за напрямком «Екологія та екологічна безпека». 122 роботи було презентовано на конкурсі. Екологічний напрямок Черкаського державного технологічного університету у Полтаві представляла студентка другого курсу Ірина Мороз.

Наша студентка на високому рівні захистила науково-дослідну роботу «Вплив електромагнітного випромінювання побутових приладів на ріст рослинних тест-об’єктів» (керівник – доцент Чемерис І.А.). Доповідь викликала зацікавленість учасників конкурсу, що викликало чимало питань, на які Ірина дала змістовні відповіді.

У подальшому Ірина планує продовжити свої дослідження, розширити базу об’єктів вивчення та визначити шляхи зменшення екологічного ризику при використанні побутових приладів, які є джерелами електромагнітного випромінювання.