Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини З відкритим серцем до природи студенти-екологи відкрили фотовиставку
П'ятниця, 17 квітня 2015 12:29

З відкритим серцем до природи студенти-екологи відкрили фотовиставку

«З відкритимсерцем до природи» – під такою назвою 16 квітня в холі третього навчального корпусу ЧДТУ студенти-екологи відкрили тематичну фотовиставку. На ній представлено близько 40 робіт із краєвидами Криму, Карпат, Полісся та, звичайно, Черкащини. Все це враження від виїзних практик, де студенти мають можливість ознайомитися з рідкісними видами рослин, вивчають природні екосистеми та досліджують нові пам’ятки природи.

Велика кількість фотокраєвидів нашої багатогранної країни і наштовхнула кафедру екології на ідею створення виставки. На прохання студентів вона триватиме до 24 квітня, тож запрошуємо всіх охочих помилуватися пейзажами.