Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Участь у семінарі “Збереження первоцвітів Черкащини”
П'ятниця, 27 лютого 2015 15:20

Участь у семінарі “Збереження первоцвітів Черкащини”

24 лютого 2015 року у Черкаському Національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся науково-практичний семінар «Збереження первоцвітів Черкащини», в якому взяли участь студенти-екологи 2 курсу з керівником загальноекологічної практики ст.викладачем кафедри екології Корнелюк Н. М. Цікаві і змістовні доповіді представили запрошені науковці, представники природоохоронних, громадських організацій, Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Черкаській області, обласного управління лісового та мисливського господарства.

Студенти Черкаського державного технологічного університету кожного року активно долучаються до природоохоронних заходів, що проводяться на міському та регіональному рівнях, активно співпрацюють з національним історико-культурним заповідником «Чигирин».