Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Участь в роботі Громадської ради при Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства
Понеділок, 16 лютого 2015 09:53

10 лютого 2015 року в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося розширене засідання Громадської ради, до складу якої включено завідувача кафедри екології Хоменко Олену Михайлівну. На засіданні спільно з керівництвом Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства (начальник – Дзюбенко О.М.) обговорювався прийнятийВерховною Радою України в першому читанні ЗаконУкраїни«Про особливості державного регулюваннясуб’єктів підприємницької діяльності, зв’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».За результатами спільного засідання підготовлено лист – звернення до народного депутата України Томенка М.В. щодо врахування реальних можливостейпереробки деревини вітчизняними підприємствами при запровадженніобмеженьта забороніекспортунеобробленої деревини.