Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини День інформації для кафедри екології в НТБ ЧДТУ
Субота, 22 листопада 2014 12:59

День інформації для кафедри екології в НТБ ЧДТУ

21 листопада в читальному залі НТБ ЧДТУ відбувся День інформації для кафедри екології.Свідченням актуальності дня інформації стало жваве обговорення присутніми поповнення книжкового фонду новими книгами з екологічних дисциплін, доступ до електронних журналів, забезпечення фаховими періодичними виданнями. Також, згідно з новими навчальними планами, викладачі висловили свої рекомендації щодо забезпечення навчального процесу відповідними підручниками. Ця зустріч стала дуже корисною як для викладачів, так і для бібліотекарів. В ході спілкування були виробленні спільні пропозиції, які стосувались подальшої ділової співпраці бібліотеки і кафедри екології з питань комплектування фонду та книгозабезпечення дисциплін.