П'ятниця, 21 листопада 2014 13:28

З Днем студента!

17 листопада має особливе значення для студентів, адже це – Міжнародний день студента!

Це свято зближує та  об'єднує молодих людей  усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

В Черкаському державному технологічному університеті цей День став символічним об'єднанням студентів усіх факультетів. Вони традиційно веселились на повну силу, забувши про майбутню сесію, заліки і "хвости".

З вітальним  словом до студентів звернулась ректор університету професор Качала Тамара Миколаївна та вручила  Почесні грамоти студентам відмінникам та активістам і викладачам.

Шановні студенти!  Бажаємо Вам здоров'я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх Ваших починаннях, бути на рівні високих вимог сучасного життя, примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку.  Нехай збудуться  всі Ваші мрії та назавжди збережеться у Ваших серцях романтика студентських літ.  Давайте вірити у Ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної  України!