П'ятниця, 14 листопада 2014 13:46

Виномаркет

11 листопада 2014 року за сприяння кафедри Технології бродильних виробництв було організовано виїзне заняття на тему: «Етапи дегустації вина» для студентів 4 курсу з дисципліни «Технологія вина» у виномаркет «WineTime», що знаходиться за адресою:м. Черкаси, вул. Шевченка 150. Також в дегустації вина взяли участь співробітники будівельного факультету.

Лекцію-дегустацію проводила випускниця кафедри ТБВ (2011р.в.) , сомельє - Кувшинова Анна.

На дегустації було представлено шість зразків вин:Simonnet-Febvre Blanc de Blancs (Франція), Konrad Hole in the Water (Нова Зеландія), Bougrier Rose d’Anjou (Франція), Malbec Crianza (Аргентина), Сantine Pellegrino Zebo Moscato (Італія, Сицилія), Mavrodaphne of Patras (Греція)

Студенти отримализмістовну інформаціюпро походження, фізико-хімічний склад кожного зразка, про їхню ампелографію Учасники дегустації провели органолептичну оцінку кожного зразка, що дозволило закріпити отримані теоретичні знання.

Галерея зображень