Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Незвичайна кураторська година
Понеділок, 20 жовтня 2014 11:45

Незвичайна кураторська година

В рамках кураторської години студентів – екологів ІІІ курсу груп ЕК-23/24 до нас завітала екс-студентка Косвіна Вероніка. Вона розповіла нам, як в 23 роки можна досягнути своєї мрії та що для цього необхідно робити. Косвіна Вероніка – черкащанка, яка після закінчення бакалаврату в університеті Києва відправилась навчатись в магістратуру до Америки, а саме в HultInternationalBusinessSchool в Сан-Франциско. Цікаві факти про життя в Америці, про навчання та відпочинок почули від Вероніки студенти. Насправді, необхідно лише бажання навчатись та вивчати іноземні мови. Ніка знає арабську, англійку, українську та російську мови, що дало змогу їй стажуватись в Киргизстані перекладачем в ООН, а нині працювати в маркетинговій компанії в Америці. Студенти з захопленням слухали та робили кожен свої висновки. В результаті опитування виявилось, що після розповіді Ніки всі студенти виявили бажання вивчати додаткову іноземну мову. Сподіваємось, студенти досягнуть своєї мети і в майбутньому знайдуть роботу, яка стане їм по душі.