П'ятниця, 22 листопада 2013 11:31

Поетичний вечір

21 листопада в рамках дискусійного клубу «Enter» за підтримки Профспілкового комітету та Ректоратубув проведений Поетичний вечір з назвою «Вірш, який справив на мене враження». Студенти хіміки, будівельники та екологи, а також гості з ЧНУ ім. Б. Хмельницького декламували свої власні вірші про студентство, кохання, життя, а також улюблені поетичні твори, які, в свій час, дали їм можливість поглянути по-новому на віршовані рядки.  Твори Т. Г. Шевченка, Є. Євтушенка, В. Симоненка,  А. Дементьєва, В. Шинкарука та багатьох інших письменників звучали на цьому зібранні.

Вірші молодих письменників, які звучали в програмі вечора будуть надруковані у підручнику з психології, як приклад  яскравих здібностей сучасної молоді. Також була обговорена ідея створення і друку збірки студентських творів.